Calendar

KALENDER

Zoek op datum

«  

mei

  »
m d w d v z z
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
K&K (Kasper Vandenberghe & Kurt Vandendriessche)

VAN 09/01/2012 TOT 20/01/2012


Kasper Vandenberghe en Kurt Vandendriessche (K&K), allebei performers in Jan Fabres Orgy of Tolerance en Prometheus Landscape II, maken voor het eerst samen een voorstelling.

What you get is what you see - we gotta hit ! wordt een theatrale performance, een variétévoorstelling van aaneengeschakelde sketches waarin deceptie en perceptie, verleiding en misleiding, virtualiteit en realiteit worden onderzocht. Een duel tussen beide spelers om de gunst en sympathie van het publiek. Wie kan zich het beste profileren en genereert daarbij het meeste "likeability" van het publiek?
En wat beweegt er werkelijk in de schaduw van wat we menen te zien en wensen te geloven?


Ze starten hun werkproces bij kunstencentrum BUDA (Kortrijk), waarna ze gespreid over het jaar nog aan het werk gaan bij Vooruit (Gent), Tala Dance Center (Zagreb), Troubleyn (Antwerpen) en WorkSpace (Brussel).

In hun eerste werkperiode onderzoeken Kasper & Kurt hun onderlinge relatie via improvisatie-oefeningen en, maken ze een aantal basisopstellingen van licht en geluid voor een te bouwen glazen kooi waarin WYGIWYS - we gotta hit! Zich zal afspelen. Tegelijk bereiden ze een hoop gesprekken voor met ervaringsdeskundigen die hen kunnen inspireren en assisteren in

het opzetten van een voorstelling die moet doorgaan voor een persoonlijkheidscampagne: creative consultants, communicatiedeskundigen, advertising en public relations

managers, spin doctors, mediatrainers, ghost writers etc.

WYGIWYS - we gotta hit! bevraagt nl de relatie bevraagt tussen de kunstensector en de positionering ervan in een consumentgerichte spektakelmaatschappij.


De uiteindelijke première is voorzien in Vooruit Gent januari 2013.